Skip to content

O nas

 • 1997

  Z. P. H. U. \”Piece C.O.\” Tomasz Rejs, istnieje od 1997 r. i od początku swojej działalności zajmuje się produkcją kotłów centralnego ogrzewania. Pierwsze kotły produkowane były w niewielkim pomieszczeniu na terenie posesji właściciela firmy po to, aby w dniu dzisiejszym firma mogła korzystając z najnowocześniejszych maszyn i urządzeń, produkować setki kotłów rocznie, przerabiać tony metali, handlować, na setkach m kw. powierzchni oraz dawać pracę wielu mieszkańcom Rypina i okolic.

 • 2003

  W 2003 roku wraz z upływem lat i dynamicznym rozwojem firma zakupiła obiekty magazynowo-produkcyjne w pobliskim Sadłowie o powierzchni 1200m kw. i zaczęła przyjmować zlecenia zewnętrzne na przetwórstwo metali, w szczególności z drutu. Rozwój firmy zaowocował wyposażeniem firmy w nowoczesne maszyny i urządzenia do przetwórstwa metali oraz pozwolił znaleźć zatrudnienie dziesiątkom mieszkańców Rypina i okolic.

 • 2005

  W 2005 roku po przeniesieniu firmy do nowego zakładu produkcyjnego na ul.Dojazdową, firma po raz kolejny rozszerzyła swoją działalność. Tym razem uruchomiona została hurtownia hydrauliczna, która w dniu dzisiejszym jest liderem sprzedaży materiałów instalacyjnych w Rypinie i okolicach. Kotły produkowane były na ul. Dojazdowej, natomiast produkcja innych produktów metalowych odbywała się w Sadłowie.

 • 2008

  W 2008 roku dostawiona została do zakładu na ul. Dojazdowej kolejna hala produkcyjna o powierzchni 800m kw. oraz duże zaplecze socjalne dla pracowników powierzchni 200m kw. Inwestycje te przyczyniły się do przeniesienia całości produkcji na ul. Dojazdową, a obiekty w Sadłowie zostały chwilowo zwolnione i czekają na nowe projekty firmy.

 • 2009

  Lata 2008-2009 upłynęły w firmie Rejs Piece C.O. pod znakiem dużych inwestycji w nowoczesne technologie usprawniające pracę oraz poprawę jakości wykonania produkowanych wyrobów, w szczególności kotłów. Zakupiona została wycinarka plazmowa CNC, nowoczesne giętarki i prasy do blach o dużych grubościach oraz malarnia proszkowa, która w istotny sposób poprawia jakość powłok lakierniczych malowanych produktów.

 • Obecnie

  Na dzień dzisiejszy firma Rejs Piece C.O. to około 3000m kw. powierzchni produkcyjno-magazynowo-handlowej, to ponad 50 zatrudnionych mieszkańców Rypina i okolic, to setki produkowanych kotłów, dziesiątki ton dziennego przerobu metalu i pozycja lokalnego lidera w sprzedaży materiałów instalacyjnych do c.o. i c.w.u. Naszym głównym celem jest jak najlepsze zaspokajanie potrzeb naszych klientów związanych z ogrzaniem ich domów, mieszkań, budynków instytucji publicznych jak i obiektów komercyjnych. Produkcja najwyższej klasy urządzeń grzewczych oraz zapewnienie pozostałych elementów niezbędnych do budowy profesjonalnej instalacji to nasz priorytet, a sugestie naszych klientów są wyznacznikiem kierunku, w jakim będziemy zmierzać.